404 Not Found.

Vizitky v Praze do pár hodin? Skutečnost, nikoli utopie

Na výběr je mnoho šablonAť už se člověk snaží sebevíc, nikdy nemůže být připraven úplně na vše a někdy je zkrátka potřeba vyřešit konkrétní zádrhel flexibilně, kolikrát za příslovečných pět minut dvanáct. Situace, kdy ze dne na den potřebujete vytisknout nové vizitky, ať již jste živnostníkem, či reprezentantem firmy, se dá snadno představit i bez vymýšlení fantasmagorických scénářů. Náhlá pozvánka k prezentaci firmy na veletrh či workshop? Nový kolega, který se ihned zapojuje do koloběhu obchodních jednání? Nebo jste pouze všechny vizitky rozdali v nejméně vhodnou dobu? Řešení těchto prekérních situací ovšem existuje. Reptisk.cz vám vytiskne a dodá vizitky v prvotřídní kvalitě již na druhý den – a to i do hlavního města Prahy.

Netřeba podléhat panice

Zjistí-li zákazník na poslední chvíli, že potřebuje dodat vizitky do pár hodin, nemůže se samosebou věnovat detailně tvorbě podkladů. Ani tak však není nutno dělat kompromisy, co se vzhledu a kvality vizitek týče – a už vůbec nemusí klient horečnatě hledat profesionální grafika, který by mu bleskurychle vytvořil návrh. V zásadě jsou ve hře tři varianty, přičemž všechny z nich lze kompletně realizovat prostřednictvím webových stránek s nabídkou vizitek:

Online editor šablony vizitky

Do každé šablony lze pomocí našeho online editoru vložit data přesně dle vašeho přání

Ten dělá to a ten zas tohle

Šablony vizitek jsou roztříděny hned dle několika kritérií. Prvním z nich je rozdělení dle profesionálního zaměření. Je nabílední, že vizitky stavební firmy, kosmetického salónu a advokáta nejsou zaměnitelné a každá z nich si žádá specifickou kombinaci vizuálních prvků a grafických motivů. Vzory, jenž jsou k nalezení na Reptisk.cz, jsou nejen navržené tak, aby působily účelně, decentně a profesionálně, ale nezřídka jsou opatřeny taktéž motivy, které umožnují bleskurychlou vizuální identifikaci odvětví, v němž firma působí. Cihlová zeď kupříkladu symbolizuje stavebnictví, Aeskulapova hůl zase medicínu. K dispozici jsou samosebou taktéž návrhy, které jsou profesně neutrální.

Vybírat si můžete i dle jiných kritérií – vizitky jsou setříděny také podle charakteru použitých grafických  prvků, ať již jsou geometrické, elegantní či abstraktní. Konečně – je-li pro vás důležitá barva, například z hlediska firemní identity, lze v katalogu šablon vybírat také podle použité barevné palety. Poté, co se rozhodnete pro konkrétní vzor, stačí do něj pouze doplnit údaje, které má vizitka obsahovat, objednávku odeslat a čekat na dodání. A vězte, že čekání nebude dlouhé.

Rychlost = radost

Reptisk.cz vám vytiskne a doručí vaše vizitky do 24 hodin – přičemž v případě urgentní potřeby se dá čas stlačit ještě níže bez jakýchkoli kvalitativních kompromisů. Jste-li z Prahy nebo jiného krajského města a napíšete-li zájem o danou službu v poznámce k objednávce, můžete mít vizitky ve svých rukou již do 10:00 následujícího dne. Každý zákazník má u nás právo na nejvyšší možnou kvalitu – proto můžeme garantovat precizní provedení, dodržení barevnosti i při dotisku a použití kvalitních a trvanlivých materiálů. Netroufli bychom si pronášet tato tvrzení, kdyby nebyla ověřena důslednou odbornou kontrolou. Jako jediní v ČR jsme držiteli mezinárodního kvalitativního certifikátu PSO uděleným certifikační agenturou UGRA ze Švýcarska. Patříme taktéž do elitního klubu tiskáren s certifikátem o shodě ISO 12647-2:2004/Amd1:2007 a ISO 12647-7:2007 uděleným nezávislou referenční společností GRAFIE. Kvalita vaší vizitky je svým způsobem vizitkou taktéž pro nás – proto se neustále snažíme o zkvalitňování standardů a rozšiřování služeb.

Doporučte nás...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Digg this
404 Not Found.