404 Not Found.

Představujeme: Fotoaplikace, kterou ovládnete za pár minut

FotoproduktyPo měsících pečlivých příprav nastává konečně den „F“ – den fotoknih, fotokalendářů a fotoobrazů. Dnešním dnem spouštíme zbrusu novou online aplikaci, která vám umožní navrhnout si produkty dle vašich představ. Nepotřebujete k tomu nic víc, než počítač připojený k internetu a pouhých pár minut volného času. Jak to funguje?

Když vám dílo vychází vstříc

Práce s fotografickými vzpomínkami by měla být především příjemná a zábavná. Uživatel by s fotoknihou neměl zápasit – naopak, ta by mu sama měla vycházet vstříc a ochotně nabízet listy k zaplnění. Proto jsme při navrhování fotoaplikace měli na zřeteli zejména to, abyste se při tvorbě pohybovali v jednoduchém, přátelském a intuitivním prostředí. Fotoknihu či kalendář si tak zvládne vyrobit každý – ale především, zvládne to rychle.

K výrobě fotoproduktů od Reptisku nepotřebujete stahovat žádný speciální software, aplikace běží čistě online. Jednoduše nahrajete fotky ze svého disku či již existujících alb na Facebooku. Aplikace vám sama pomůže s výběrem vhodného rozvržení, které následně můžete doladit přesně dle svých představ.

Fotoknihy od Reptisk.cz

Co je virtuálně, to zůstane zdarma

Chtěli byste se o hotový produkt podělit s přáteli? Nebo snad konzultovat připravený fotodárek? Bez problému. Všechny produkty vytvořené v aplikaci mohou existovat také čistě ve virtuální podobě, jež je zcela zdarma. Vaši fotoknihu či fotokalendář najdete pod unikátním URL. Můžete ji snadno sdílet na sociálních sítích nebo poslat odkaz blízkým. Kdykoli se k ní můžete vrátit, něco pozměnit – a objednávku samotnou provést až tehdy, kdy se vám bude chtít.

Fotokalendáře od Reptisk.cz

Také nové fotoknihy, kalendáře i obrazy jsou tištěny s nejvyšší možnou péčí na kvalitní papír a za přesného dodržování certifikovaných technologických postupů. U jednotlivých produktů si lze vybrat ze standardní a prémiové varianty lišící se parametry jako formát či gramáž papíru. Na výběr je také dvojí barevné provedení – elegantní černé či příjemné bílé.

Fotoobrazy od Reptisk.cz

Především ovšem chceme, aby pro vás bylo tvoření fotoknih a kalendářů zábavou. Aby se stalo příjemnou kratochvílí a usnadnilo vám práci se vzpomínkami či výběr vhodného dárku. Proto neváhejte zkoušet, testovat, hrát si – či se zeptat na jakékoli podrobnosti. A pokud vás aplikace chytne a nepustí, zůstaňte na příjmu – připravujeme další inovace a vylepšení.

Doporučte nás...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Digg this
404 Not Found.