404 Not Found.

Konec rozházeným vizitkám. Krabičku dostanete zdarma

nahledVizitky vydrží tím déle a reprezentují tím efektivněji, čím lépe jsou uschované. Rozhodli jsme se učinit přítrž vizitkám s pokrčenými rožky. Dáváme červenou vizitkám rozházeným v různých koutech šuplíku či pomíchaným na desce stolu, jako když se hraje prší. Vizitky vám dodáme rovnou v elegantní a praktické krabičce – a vás to nebude stát jedinou korunu ani jediné kliknutí navíc

Bezpečný domov pro vaše vizitky

Naši originální a funkční krabičku na vizitky dostanete ke každé objednávce nad 100 kusů vizitek včetně. Je vyrobena z pevného papíru, příjemná na omak a navržená tak, aby tvořila decentní a vkusný doplněk každého pracovního stolu.

IMG_7270

Z krabičky uděláte snadno stojánek

Krabička drží naprosto pevně i bez použití jediné kapky lepidla. Dle návodu na vnitřní straně víka z ní navíc můžete snadno udělat i stojánek, v němž necháte vizitky k rozebrání pro vaše klienty – třeba na recepci či v kanceláři.

IMG_7285

IMG_7293

 

Už nikdy nezapomenete na dotisk

Rozdáváte hodně vizitek a musíte tak mít neustále na zřeteli, aby vám nedošly? Ulevte své paměti – nově přidáváme ke každé zásilce vizitek také kartičku, která vám přátelsky, ale nenuceně připomene, že je na čase doplnit zásoby.

IMG_7841

 

Navrhněte si vizitku zdarma

Mít vizitky, které se neničí. Mít vizitky, které jsou vždy po ruce v důstojném balení. Toť smysl naší krabičky – a věřte, bude vám poctivě sloužit. Ostatně, vyzkoušet to můžete ihned. Vizitku si můžete vytvořit během pár minut z existujících šablon a upravit ji v našem jednoduchém editoru. Nebo nám pošlete vlastní návrh – a pak už stačí jen čekat, až zazvoní pošťák.

A co je na tom nejlepší? Krabička vaše vizitky neprodraží ani o jedinou korunu, dostanete ji zcela zdarma. Nuže – nezůstaňte s prázdnýma rukama a pořiďte si krabičku plnou vizitek od Reptisk.cz.

IMG_7823

Věděli jste, že krom krabičky si můžete vizitku vytvořit také zdarma, legálně a online? Přečtěte si návod zde.

Doporučte nás...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Digg this
404 Not Found.