404 Not Found.

Firemní hlavičkový papír je základem důstojné a profesionální korespondence

Příklad hlavičkového papíruVe firemní komunikaci hraje první dojem úlohu, kterou je neradno podcenit. Snad každý si při osobním jednání dává pozor na to, aby měl čistý oděv, pevný stisk ruky a jistý tón hlasu. Dodržování základního dekóra další komunikaci rozhodně usnadňuje – a neplatí to zdaleka pouze pro setkání tváří v tvář. Korespondence je stejně důležitou formou firemního styku, přičemž je nanejvýš vhodné neposílat obchodní sdělení a jiné dokumenty na nekvalitních materiálech. Řešení je nasnadě – nechte si vytisknout firemní hlavičkové papíry přímo na míru! Kvalitně udělaný hlavičkový papír firmy splňuje i ty nejvyšší nároky firemní komunikace, tím spíše, je-li vložen do obálky s logem společnosti.

Jak uhodit hřebík “na hlavičku”

Důvodů, proč používat firemní hlavičkový papír, je celá řada. Velký význam má samozřejmě z estetického hlediska – mají-li vaše dokumenty profesionální vzhled, rozhodně prospívají samy o sobě k utváření dobrého mínění o vaší společnosti. Hlavičkový papír také napomáhá k vytvoření sjednocené korporátní identity, což přidává bonusové body jak z hlediska přehledné organizace listin, tak k profesionálnímu dojmu. Přitom není třeba obávat se příliš velkých nákladů – naopak, objednáváte-li hlavičkový papír s rozmyslem, lze dosáhnout poměrně slušné úspory. Firemní hlavičkový papír obsahuje předtištěné barevné prvky, ale jinak na něj lze tisknout černobíle na prakticky jakékoli stolní tiskárně, stejně tak je vhodný i pro širokou škálu psacích potřeb. Náklady na tisk se pak dají snížit také objednáním většího počtu hlavičkových papírů zaráz – cena za kus s větším celkovým množstvím výrazně klesá. Není problémem připravit pro vaši firmu více verzí hlavičkového papíru či jej vytisknout ve více jazycích zároveň – i v tomto případě se náklady dále snižují.

Volbu tiskárny neradno podcenit

Při volbě tiskárny, jež vám dodá hlavičkový papír, se vyplatí dbát na kvalitativní standard. Zákazník by si měl dát pozor zejména na tři základní aspekty, přičemž prvním z nich je kvalita samotného papíru. Pokud je firemní hlavičkový papír vytištěn na levném, nekvalitním materiálu, můžete se dočkat koplikací při dotisku. Levné papíry totiž takříkajíc “práší”  a tím zanáší hlavy kancelářských kopírek, které jsou pak poruchovější a mají kratší životnost. Neméně důležitým aspektem je také kvalita tisku samotného. Chcete-li, aby barva vašeho firemního hlavičkového papíru odpovídala designovému manuálu a nelišila se kus od kusu, oplatí se vybrat si tiskárnu, které splnění těchto naprosto opodstatněných požadavků nedělá problém. Spolehlivým indikátorem při výběru tiskárny je tzv. ISO standard, který zaručuje, že tiskárna prošla náročnými kvalitativními testy za nezávislého odborného dohledu. Konečně je třeba dát si pozor také na dodací lhůtu, v níž je vám tiskárna schopna garantovat zhotovení a doručení objednávky. Situace, kdy musíte narychlo tisknout důležité dokumenty na papíry, které máte zrovna po ruce, protože vám tiskárna nedodala firemní hlavičkový papír včas, nepatří zrovna mezi příjemné zkušenosti.

 

Reptisk.cz umí kvalitně i rychle

Špičkovou kvalitu i nadstadardní služby vám zaručí právě Reptisk.cz. Chcete-li si nechat zhotovit hlavičkový papír firmy právě u nás, můžeme vám nabídnout barevný jednostranný či méně obvyklý oboustranný tisk. Prostřednictvím přehledného a intuitivního online editoru si můžete sami navrhnout vlastní grafický design. To, že na kvalitu tisku klademe zvláštní důraz, dokládají právě náročné zkoušky, v nichž jsme obstáli – jsme držiteli mezinárodního kvalitativního certifikátu PSO uděleným certifikační agenturou UGRA ze Švýcarska. Patříme taktéž do elitního klubu tiskáren s certifikátem o shodě ISO 12647-2:2004/Amd1:2007 a ISO 12647-7:2007  uděleným nezávislou referenční společností GRAFIE. Zakázky v rámci celé České republiky doručujeme vždy do 24 hodin a firemní hlavičkové papíry (stejně jako letáky, vizitky, samolepky apod.) jsme schopni expedovat i pět hodin od dodání dat k tisku. Dvacet dva let praxe v oboru nám umožnilo nastavit vysoký kvalitativní standard, na nějž má nárok každý náš klient bez rozdílu.

 

Doporučte nás...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Digg this
404 Not Found.