404 Not Found.

Co na srdci, to v kalendáři

date on calendar

Mnozí z vás si s blížícími se Vánocemi jistě lámou hlavu s výběrem vánočního dárku, který co nejvěrněji vyjádří, jak je pro vás obdarovávaná osoba důležitá. Všichni víme, že existují mnohem důležitější kritéria, než je cena – a člověka mnohdy potěší maličkosti, které ovšem mají přidanou citovou hodnotu. Přesto se mnohdy zdá, že vybrat neotřelý, personifikovaný a přitom jedinečný dárek je úkolem takřka nadlidským. Reptisk.cz nabízí variantu, která právě tyto tři kritéria spojuje – unikátní fotokalendář, který si můžete jak sami navrhnout, tak snadno upravit z připraveného vzoru.

Fotokalendář je dárkem, který esteticky přitažlivou a přitom praktickou formou umožní archivovat vzpomínky na společné chvíle a prožité zážitky. S unikátním fotokalendářem na stěně může člověk vzpomínat celý další rok – a až přijde načase jej sundat, nezlikviduje jej jako běžný kalendář, ale schová jej mezi sbírku dalších opečovávaných pokladů. Reptisk.cz garantuje jak použití kvalitního tvrdého papíru, tak vysokou jakost a stálost tisku. Zvolené fotografie tedy nebudou blednout, stejně jako neblednou vaše vzpomínky na vyfotografované osoby, místa či situace.

Každý může být obdarován

Zaujal vás koncept fotokalendáře, ale nejste si stále jisti, komu jej věnovat? Fantazii se při tvorbě meze nekladou, ovšem k návrhu se dá přistupovat koncepčně a tématicky. Fotíte každý krůček v životě vašeho dítěte? Můžete dát dohromady ty nejdůležitější momenty uplynulého roku – a pak už jen při otáčení kalendáře sledovat, jak ratolest roste a jaké pokroky dělá. Chtěli byste dárkem potěšit třeba babičku, která pohříchu moc často nemůže vídat svá vnoučata? Dejte dohromady tématický fotokalendář zachycující po jednotlivých měsících aktivity z celého roku – od stavění sněhuláka přes letní radovánky v bazénu až po podzimní pouštění draků.

Lidé, kteří děti ještě nemají, často věnují mnoho lásky a péče svým domácím mazlíčkům – a legrace s nimi bývá po celý rok náramná. Proč by se zrovna psi či kočky nemohli stát objekty kalendáře, jsou-li často považování za členy rodiny?  Mnozí lidé také rádi tráví čas se svými přáteli a fotokalendář stejně dobře může zahrnovat momenty ze společných výletů, sportovních aktivit či oslav a večírků. A co když jste strávili letos nezapomenutelnou dovolenou? Můžete si ji připomínat celý další rok – nebo alespoň do termínu další obohacující cesty. Samozřejmě, každý obdarovaný má unikátní preference – ale výše uvedené náměty dokazují, že vhodně vymyšleným fotokalendářem lze potěšit opravdu každého.

Vy vybírejte – my vytiskneme

Nejvíce času vám pak doopravdy zabere výběr těch nejlepších snímků – samotná objednávka fotokalendáře je totiž velice jednoduchá a lze ji vyřídit kompletně online. Při zhotovování vašeho fotokalendáře můžete použít jednu z několika desítek pěkných šablon zpracovaných profesionálními grafiky, ovšem přehledný a intuitivní online editor vám umožní i experimentovat a třeba si vytvořit vlastní kreativní návrh zcela od píky. Navíc si můžete kdykoli vyexportovat váš návrh do PDF souboru v tiskové kvalitě a přesvědčit se třeba na vaší stolní tiskárně, zda vše vypadá, jak má. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, jedno platí stále. Fotokalendář je hezkým, osobním a překvapivým dárkem, který je ze své podstaty darován “od srdce” a evokuje příjemné vzpomínky. Kdo by dárek takových kvalit nechtěl nalézt pod stromečkem?

Doporučte nás...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Digg this
404 Not Found.